(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-23 11:27

Wózek dla dziecka

(Nr 2407744)
Wózek dla dziecka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 301.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Harderwijk, Holandia

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Neuwied, Niemcy

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018