(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek dla dziecka (Nr 5428370)

Wózek dla dziecka

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

1

Dystans: 141.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).