(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 17:36

Wózek dziecięcy dla bliźniakow

(Nr 1877885)
Wózek dziecięcy dla bliźniakow

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 689.00 km

Informacje dodatkowe:

Wózek bedzie zapakowany w karton.

Oferty od Przewoźników (0)

246 zł

ID firmy: 66790
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 15:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-04, 18:37

Opis oferty:

Witam, załadunek w środę 5.VII ok. 10-12 rozładunek w Wiedniu w czwartek 6.VII w godz. 8-10. Pozdrawiam PiotrA999

Cena (zawiera VAT): 246 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Wiedeń, Austria

30 cze 2017