(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek dziecięcy Poznań Warszawa (Nr 3958782)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

16.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 313.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i niełatwo przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie zapakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne torby. Jeżeli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozmontować i zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz opakowania – postarajmy się wobec tego o to, aby puste obszary w paczce zapełnić materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego wpływa trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.