Wózek dziecięcy, stolik i krzesełko, telewizor, roboty kuchenne, rowerek dziecięcy oraz 20 worków rz (Nr 6020322)

Wózek dziecięcy, stolik i krzesełko, telewizor, roboty kuchenne, rowerek dziecięcy oraz 20 worków rz

Waga w kg (łączna):

9

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 359.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 18 maj 2020 do 25 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 18 maj 2020 do 25 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.