(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-11-23 21:02

Wózek elektryczny melex (Nr 3546689)

Długość [m]:

2.70

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

1.70

Waga w kg (łączna):

550.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 545.00 km

Transport innych ładunków

Transport różnych towarów

Koszt transportu ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

Kontenery – Transport pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Radomyśl Wielki, 39-310, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grodzisk Wielkopolski, 62-065, Polska

Termin elastyczny