(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-06-04 18:28

Wóżek inwalidzki

(Nr 1826914)

Długość [m]:

1400

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

1100

Waga w kg:

94.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1975.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 64438
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1590 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 09:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, posągów. Są to przede wszystkim wielkie elementy jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w praktyce każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zwykle nie jest upakowany w skrzyniach, więc należy go dobrze osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych sprzętów znajdujących się w aucie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie damy radę osobiście go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: trasę, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą planujemy przetransportować. Im precyzyjniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą koszt przewozu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby zebrać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wytypować zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Fakenham, Wielka Brytania

4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Łańcut, Polska

6 cze 2017