(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek inwalidzki (Nr 4550641)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

105

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 547.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Orneta

Od 17 cze 2019 do 6 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 17 cze 2019 do 7 lip 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana głównie od gabarytu i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych koncesji jak i dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.