(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek inwalidzki riksza z 41379 Brüggen do Niepołomice (Nr 6702687)

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 1164.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Brüggen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.