(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-12-06 21:35

Wózek paletowy reczny (Nr 3610621)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 279.00 km

Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się meble, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać kontenera – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Suchedniów, 26-130, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pietrowice Wielkie, 47-480, Polska

Termin elastyczny