(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-09-06 14:52

Wózek pod spawarkę kemppi (Nr 3204554)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1896.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie zależna często od wymiarów jak i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Głównie transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich uprawień oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Yorkshire, Wakefield

6 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Skoczów

Termin elastyczny