(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-11-04 10:30

wózek transportowy 15 gn + 4 steropiany (pudełka na obiady)

(Nr 2133399)

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.38

Wysokość [m]:

1.75

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 282.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Głogoczów, 32-444, Polska

Od 6 lis 2017 do 8 lis 2017

Adres i termin dostawy

Legnicka, Łódź, 94-245, Polska

8 lis 2017