(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-01 14:56

Wózek widłowy

(Nr 1823358)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2,8

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

2,25

Waga w kg:

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 951.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam jak najtańszego transport dla sprawnego wózka widłowego z Soest, Niemcy do Sierpc, Polska. Wózek jest sprawny więc może się poruszać.

Oferty od Przewoźników (0)

2590 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2590 zł

Wiadomości:

2600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 01:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać, wszystko profesjonalnie (proponuje zajrzeć w komentarze o mnie ), transport ubezpieczony, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości:

2700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 00:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Transport wozu osobowego to nic trudnego. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem profesjonalnej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ problemów. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo wiele różnych przewoźników z rozmaitą flotą pojazdów, dlatego na pewno znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

            Aby otrzymać oferty dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada należyty samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, jeśli gabaryty lub waga pojazdów przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać dodatkowe certyfikaty, a w trakcie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Znaczące jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

        Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 , czyli blisko 500 taniej niż zwykle kosztuje

Adres i termin nadania

Soest, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sierpc, Polska

Termin elastyczny