(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-24 12:31

wózek widłowy

(Nr 1919607)
wózek widłowy

Marka i model:

TOYOTA 5FG15

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 15:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych zazwyczaj jest przewozem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Duże urządzenia uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione samodzielnie przemieszczać się po drogach, dlatego że ich wielkość przewyższa dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Przeszkodę stanowić może dodatkowo napór osi urządzeń uprawnych, jaki przewyższa zasady dopuszczalne dla większości szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych zazwyczaj korzysta się z naczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych posiadają prawidłowo dostosowanymi lawetami, jakie mogą być w stanie przewieźć maszyny rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta możliwe zasady wielkością lub wagą, wymagane jest dostanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu ciągników rolniczych

    Cena przewozu pojazdu rolniczego jest zależna od gabarytów, wagi i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Wilsdruff, Niemcy

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Zgorzelec, Niemcy

Termin elastyczny