(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-08-30 16:21

Wózek widłowy

(Nr 1997525)
Wózek widłowy

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,50

Waga w kg (łączna):

6000.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Dystans: 521.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

2150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą między innymi:

urządzenia do prac ziemnych (koparki, zgniatarki),pojazdy do robót ulicznych przykładowo rozściełacze do asfaltu,urządzenia do robót palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),maszyny do odwadniania (wiertnice, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do prac zbrojarskich,urządzenia do wyrobu i transportu masy do betonowania (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),maszyny do przewozu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia wspomagające (zawiesia, czy różne szalunki),urządzenia do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz maszyn drogowych to przewóz ponad formatowy, co znaczy, iż firma przewozowa powinna mieć stosowne upoważnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu urządzeń budowlanych na ogół wykorzystuje się dużą przyczepę – jumbo lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu maszyn budowlanych

    Koszt transportu pojazdów budowlanych uzależniony jest w szczególności od wymiarów, wagi i stanu maszyny, a także od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego termin przewozu. Przykładowo, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Waleńczów, 42-151, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny