(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-21 15:23

Wózek widłowy

(Nr 2169852)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2,66

Szerokość [m]:

1,15

Wysokość [m]:

2,87

Waga w kg (łączna):

4000.00

Dystans: 36.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport pomiędzy 17-11 a 8-12 2017 Transport w obie strony, wózek do remontu z Bochni do Luborzycy, wózek zastępczy z Luborzycy do Bochni. Możliwa odwrotna kolejność.

Oferty od Przewoźników (0)

770 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 20:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 770 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to pestka. Gdy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany skuter, wtedy pojawia się kłopot ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Portal Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo dużo różnych firm z różnoraką flotą aut, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Aby otrzymać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni wóz, żeby taki przewóz zrobić. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym prawie 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli prawie 500 złotych mniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Bochnia, 32-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luborzyca, Polska

Termin elastyczny