(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-04 09:31

wózek widłowy

(Nr 2254830)

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

1.00

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

2.50

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 652.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Jeśli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, czyli np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm z różnoraką gamą wozów, dlatego na sto procent pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby zdobyć oferty dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi firmie transportowej ocenić, czy posiada należyty samochód, żeby taki transport zrealizować. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar aut przewyższają parametry dozwolone w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Znaczące jest poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport pojazdu w serwisie Clicktrans z reguły bywa niższa niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 km został spieniężony za 900 złotych, czyli około 500 złotych taniej niż zwykle kosztuje.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny