(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 08:58

wozek widlowy

(Nr 2337628)
wozek widlowy

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg:

11000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

wozek widlowy na kolach ,jezdzacy.

Dystans: 541.00 km

Informacje dodatkowe:

Srodek transportu musi byc wyposazony w najazdy.Brak w miejscu zaladunku rampy najazdowej.

Oferty od Przewoźników (0)

1333 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1333 zł

Wiadomości: (1)

cekalla11
03-02-2018, 11:20
dzien dobry panstwu moge przyjac zlecenie od zaraz

1650 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne samochody spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Istotna jest także informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również czas zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny