(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 08:58

wozek widlowy

(Nr 2337628)
wozek widlowy

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

11000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

wozek widlowy na kolach ,jezdzacy.

Dystans: 541.00 km

Informacje dodatkowe:

Srodek transportu musi byc wyposazony w najazdy.Brak w miejscu zaladunku rampy najazdowej.

Oferty od Przewoźników (0)

1333 zł

ID firmy: 718520
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1333 zł

Wiadomości: (1)

rafal k. (Przewoźnik)
03-02-2018, 11:20
dzien dobry panstwu moge przyjac zlecenie od zaraz

1650 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej powierzchni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być także czas wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny