(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 08:58

wozek widlowy

(Nr 2337628)
wozek widlowy

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

11000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

wozek widlowy na kolach ,jezdzacy.

Dystans: 541.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – waga i wielkość. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny