(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-31 09:46

wózek widłowy

(Nr 2337816)
wózek widłowy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 9.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie osłonić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie zależna przede wszystkim od wymiarów jak i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych koncesji jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Siekierki Wielkie, 62-025, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Swarzędz, Polska

Termin elastyczny