(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-01 11:13

Wózek widłowy

(Nr 2341240)
Wózek widłowy

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2.10

Waga w kg (łączna):

4500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 614.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Gdy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć problem ze znalezieniem fachowej firmy. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ponieważ posiadamy w bazie tysiące różnorodnych firm transportowych z różnorodną gamą wozów, dlatego niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby uzyskać oferty dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najszczegółowiej opisać urządzenie. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma odpowiedni samochód, aby taki przewóz dokonać. W przypadku, gdy wymiary lub waga zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać specjalne certyfikaty, a w trakcie transportu wymagana będzie obecność pilota. Ważne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też na przykład posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli aż o 500 złotych taniej niż zwykle kosztuje.

Adres i termin nadania

Sulejówek, 05-070, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Police, Polska

Termin elastyczny