(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-26 21:18

Wózek widłowy

(Nr 2418792)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

5820.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się dylemat ze znalezieniem profesjonalnej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ponieważ mamy w bazie tysiące różnych firm transportowych z różnoraką gamą wozów, dlatego na pewno pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz dostać oferty dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najstaranniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada stosowny samochód, żeby taki transport zrealizować. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub ciężar samochodów przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie jazdy wymagana będzie obecność pilota. Kluczowe będzie poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans zazwyczaj jest nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Sola, 4050, Norwegia

Od 1 mar 2018 do 8 mar 2018

Adres i termin dostawy

Czapury, 61-161, Polska

Od 3 mar 2018 do 8 mar 2018