(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-27 11:20

Wózek widłowy

(Nr 2420344)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Dystans: 2730.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany skuter, wtedy pojawia się zagwozdkę z wyborem właściwej firmy transportowej. Portal Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych firm transportowych z różnoraką flotą samochodów, więc niewątpliwie pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Jeżeli chcesz zdobyć zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej zweryfikować, czy posiada należyty wóz, żeby taki przewóz ziścić. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar aut przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać odpowiednie uprawnienia, a w czasie przewozu wymagana jest obecność pilota. Znaczące będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny