(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-27 11:20

Wózek widłowy

(Nr 2420344)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Dystans: 2730.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 21:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-13

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

4600 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 4600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany skuter, wtedy pojawia się zagwozdkę z wyborem właściwej firmy transportowej. Portal Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych firm transportowych z różnoraką flotą samochodów, więc niewątpliwie pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Jeżeli chcesz zdobyć zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej zweryfikować, czy posiada należyty wóz, żeby taki przewóz ziścić. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar aut przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać odpowiednie uprawnienia, a w czasie przewozu wymagana jest obecność pilota. Znaczące będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny