(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-07-23 13:08

wózek widłowy (Nr 3000424)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

9000.00

Dystans: 246.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem stosownej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z rozmaitą gamą wozów, więc na sto procent pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Aby dostać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej opisać maszynę. To pozwoli firmie transportowej zbadać, czy ma należyty pojazd, żeby taki transport uskutecznić. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a w czasie transportu wymagana jest obecność pilota. Ważne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym około 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli aż o 500 zł mniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Augustów, Polska

Od 25 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Równa, Majdan, 05-462, Polska

Od 23 lip 2018 do 31 lip 2018