(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-12-08 20:25

Wózek widłowy (Nr 3618221)

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 372.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się kłopot ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Portal Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo wiele różnych firm transportowych z rozmaitą flotą pojazdów, więc z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Żeby otrzymać oferty dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy ma stosowny wóz, aby taki przewóz zrobić. W sytuacji, jeśli gabaryty lub ciężar aut przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć specjalne certyfikaty, a podczas jazdy wymagana jest obecność pilota. Ważne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości około 950 kilometrów został zrealizowany za 900 PLN, czyli blisko 500 zł mniej niż zwykle taki transport wynosi.

 

Adres i termin nadania

Godnowa, 56-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdów, Polska

Termin elastyczny