(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

wózek widłowy (Nr 7504752)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
wózek widłowy
2750 x 1250 x 2930 cm
4540 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
4540 kg
Dystans
452 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Severovýchod, Červená Voda

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Potulice

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się dylemat z wyborem odpowiedniej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych przewoźników z różnorodną flotą pojazdów, więc z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Aby dostać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najstaranniej przedstawić urządzenie. To pozwoli firmie transportowej zbadać, czy posiada należyty pojazd, żeby taki transport zrobić. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar aut przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą posiadać odpowiednie uprawnienia, a w trakcie transportu konieczna jest obecność pilota. Znaczące jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 km został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 PLN taniej niż przeważnie taki transport wynosi.