(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-02-23 14:46

Wozek Widłowy Clark 3 ton

(Nr 2408580)
Wozek Widłowy  Clark 3 ton

Długość [m]:

2.7

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

00

Dystans: 97.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzien Dobry, Potrzebna jest lawet. W Northampton operator wjedzie na lawete. W Enfield również Wozek trzeba oderać z samego rana w poniedziałek i odrazu przywieść do Enfield.

Oferty od Przewoźników (0)

1990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 19:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą między innymi:

pojazdy do robót ziemnych (koparki, walce),urządzenia do prac ulicznych przykładowo rozściełacze do asfaltu,urządzenia do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,pojazdy do wytwarzania i transportu masy betonowej (betonownie i środki przewozu masy betonowej),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny pomocnicze (zawiesia, czy inne agregaty),urządzenia do przewozu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport pojazdów drogowych to transport ponad formatowy, co znaczy, iż przewoźnik powinien mieć właściwe upoważnienia i dysponować należytym sprzętem. Do przewozu maszyn budowlanych najczęściej używa się pokaźną naczepę – jumbo lub triefbetty.

Cena transportu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu urządzeń drogowych uzależniony jest w głównej mierze od wymiarów, ciężaru i stanu maszyny, a także od odległości pomiędzy strefą załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin przewozu. Na przykład, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 zł.

Adres i termin nadania

Upton Way, Northampton, Wielka Brytania

Od 23 lut 2018 do 26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Enfield Town, EN2 6BE, Wielka Brytania

Od 23 lut 2018 do 26 lut 2018