Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-28 12:18

Wózek widłowy Hyster 3,20

(Nr 2120178)
Wózek widłowy   Hyster  3,20

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

4800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Informacje dodatkowe:

Wózek nie odpala , trzeba wciągnąć go na platformę wyciągarką

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

3490 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3490 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Przewóz samochodu osobowego to pestka. Kiedy masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wówczas pojawia się dylemat z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą flotą samochodów, więc na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

            Żeby zdobyć zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zbadać, czy posiada odpowiedni samochód, aby taki transport ziścić. W sytuacji, jeśli wymiary lub ciężar pojazdów przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie transportu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

        Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli blisko 500 PLN taniej niż zwykle kosztuje

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

6 lis 2017

Adres i termin dostawy

26-001 Masłów Pierwszy, Polska

20 lis 2017