(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-28 12:18

Wózek widłowy Hyster 3,20

(Nr 2120178)
Wózek widłowy   Hyster  3,20

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

4800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Informacje dodatkowe:

Wózek nie odpala , trzeba wciągnąć go na platformę wyciągarką

Oferty od Przewoźników (0)

3490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem dobrej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że mamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Żeby uzyskać oferty dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy ma odpowiedni samochód, żeby taki przewóz ziścić. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga pojazdów przekraczają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą posiadać dodatkowe certyfikaty, a podczas transportu potrzebna jest obecność pilota. Istotne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans często jest nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli blisko 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

6 lis 2017

Adres i termin dostawy

Masłów Pierwszy, 26-001, Polska

20 lis 2017