(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-28 12:18

Wózek widłowy Hyster 3,20

(Nr 2120178)
Wózek widłowy   Hyster  3,20

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

4800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem dobrej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że mamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Żeby uzyskać oferty dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy ma odpowiedni samochód, żeby taki przewóz ziścić. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga pojazdów przekraczają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą posiadać dodatkowe certyfikaty, a podczas transportu potrzebna jest obecność pilota. Istotne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans często jest nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli blisko 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

6 lis 2017

Adres i termin dostawy

Masłów Pierwszy, 26-001, Polska

20 lis 2017