(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-18 15:07

Wózek widłowy , paleciaki , agregat rolniczy , łyżka do koparki

(Nr 2163483)
Wózek widłowy , paleciaki , agregat rolniczy , łyżka do koparki

Marka i model:

Wózek widłowy , paleciaki , agregat rolniczy , łyżka do koparki

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

7000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1280.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewiezienie Wózka widłowego , paleciaków , brona aktywna ( agregat rolniczy bez siewnika ) 2 x łyżka do koparki . Waga całości ok 7 ton. Całość znajduje się w okolicach Paryża ( ok. 50 km ) - ACHERES 78700- Możliwość załadunku

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 08:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych nierzadko jest przewozem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Duże urządzenia uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą swobodnie poruszać się po drogach, ponieważ ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak również w UE. Problem powodować może jeszcze napór osi maszyn uprawnych, który przerasta zasady dopuszczalne dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze stosuje się naczepy rodzaju jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni posiadać stosownie dopasowanymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować pojazdy rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, jeśli maszyna przerasta dopuszczalne standardy gabarytami lub ciężarem, konieczne będzie otrzymanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt transportu maszyn uprawnych

    Cena przewozu pojazdu rolniczego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Achères, 78260, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stare Strącze, 67-410, Polska

Termin elastyczny