(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-01 21:11

Wózki inwalidzkie (Nr 3584845)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 523.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

5 gru 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny