(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wózki widłowe czołowe (Nr 5496660)

Wózki widłowe czołowe

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

16000

Budżet zlecenia [zł]:

38000

Dystans: 259.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Tarczyn

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niezapakowany rower, wówczas pojawia się problem ze znalezieniem dobrej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że mamy w serwisie tysiące różnych przewoźników z różnoraką flotą samochodów, więc z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Aby dostać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To ułatwi firmie transportowej przejrzeć, czy posiada odpowiedni pojazd, żeby taki przewóz ziścić. W przypadku, kiedy gabaryty lub waga pojazdów przekraczają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą posiadać specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Kluczowe jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli prawie 500 PLN mniej niż zwykle taki transport wynosi.