(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wózki widłowe czołowe (Nr 5667051)

Wózki widłowe czołowe

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

17000

Dystans: 259.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Tarczyn

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to pestka. Jeśli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo dużo różnych firm z różnorodną flotą aut, dlatego na sto procent znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Żeby otrzymać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej przejrzeć, czy ma właściwy pojazd, żeby taki transport dokonać. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar samochodów przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a w czasie jazdy wymagana jest obecność pilota. Kluczowe jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans często jest mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN taniej niż przeważnie kosztuje.