(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-02 16:01

wr 125

(Nr 1824914)
wr 125

Dystans: 622.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 16:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek poniedziałek-wtorek, dostawa środa-czwartek.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak tylko na pozór. Właściwie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Zator, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny