(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2016-11-30 22:19

Wrocław - Krzepice

(Nr 1480372)
Wrocław - Krzepice

Długość [m]:

0,30

Szerokość [m]:

0,30

Wysokość [m]:

0,59

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

30

Dystans: 159.50 km

Informacje dodatkowe:

Używana wieża Hi-Fi. 4 elementy o łącznych wymiarach w zaokrągleniu 30cm x 30cm x 59cm. Do tego pilot + papierowa instrukcja. Mogę zapakować w jeden większy karton lub dwa mniejsze. Cena podana powyżej to cena jaką kupujący (dla którego wystawiam to ogłoszenie) chce zapłacić za transport. Zakładam więc, że ta oferta to wyłącznie dla kogoś kto jedzie w tym kierunku przy okazji.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory i radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Wytrzymałość kartonu powinno się dostosować do wielkości i wagi sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które planujemy przetransportować. W sytuacji, kiedy już pozbyliśmy się oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby ograniczyć pustą lukę i ustrzec się przed przesuwaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Wolną lukę należy napakować papierem, folią bąbelkową albo gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku małych części, urządzenia zabezpiecza się używając styropian. W przypadku urządzeń RTV o wielkich formatach, należy pamiętać, aby rozczepić lub wyjąć mniejsze części, jak np. ładowarkę czy kable. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią stretch w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena transportu urządzenia RTV

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego zależy głównie od trasy paczki oraz jej wielkości – obszerności, wysokości i ciężaru sprzętu. Istotne znaczenie ma także to, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga odpowiedniego opakowania oraz zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to także na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Krzepice, 42-160

Termin elastyczny