(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wszystkie prawie rzeczy z 3 pokojowego mieszkania: meble, lodówka, pralka, rzeczy osobiste. (Nr 5876258)

Wszystkie prawie rzeczy z 3 pokojowego mieszkania: meble, lodówka, pralka, rzeczy osobiste.

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 2062.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 20 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

Od 20 sie 2020 do 30 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.