(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 15:30

ww crafter

(Nr 3001284)
ww crafter

Marka i model:

ww crafter

Waga w kg (łączna):

2400.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1656.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Saint-Pierre-du-Perray, 91280, Francja

Od 26 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny