(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-11-29 12:06

wyjazd tam i z powrotem do Toskanii Wlochy. marzec-kwiecień 2017.20-25 osob

(Nr 1469412)
wyjazd tam i z powrotem do Toskanii Wlochy. marzec-kwiecień  2017.20-25 osob

Dystans: 1389.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Poszukuje przewoźnika, który pojedzie z grupa 20-25 osób do Toskanii z Krakowa w marcu bądź kwietniu 2017. Wycieczka będzie trwać ok 6dni. Proszę o podanie kosztów całkowitych. Interesuje mnie bus o podwyższonym standardzie.pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu osób

    Koszt przewozu osób uzależniony jest często od długości trasy podróży, jak również od liczby pasażerów oraz ciężaru i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub toreb jak także innych posiadanych rzeczy – trzeba przekazać informację o dokładnej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Ustalając trasę podróży warto napisać szczegółowe adresy – w momencie, gdy część osób podróżuje do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł odpowiednio obmyślić trasę.

    Na przykład, za transport pasażera wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 PLN. Za przewóz pasażerki wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 zł. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, pomarance

Termin elastyczny