Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 15:21

wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

(Nr 2342188)
wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

500

Waga w kg:

5.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 472.00 km

Informacje dodatkowe:

mata podłogowa do bagażnika samochodu może być zwinięta w rulon dł. około 1200 mm. boczki szt 2 nie można zginać (mogą się odkształcić) wym. 1200x500x400mm jest to wypraska na nadkola.

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1200 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-03-02

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Komorniki, Polska

Termin elastyczny