(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 15:21

wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

(Nr 2342188)
wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

500

Waga w kg (łączna):

5.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 472.00 km

Informacje dodatkowe:

mata podłogowa do bagażnika samochodu może być zwinięta w rulon dł. około 1200 mm. boczki szt 2 nie można zginać (mogą się odkształcić) wym. 1200x500x400mm jest to wypraska na nadkola.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Wypada także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest także czas wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Komorniki, 62-052, Polska

Termin elastyczny