(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 15:21

wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

(Nr 2342188)
wykładzina samochodowa bagażnik podłoga i biczki

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

500

Waga w kg (łączna):

5.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 472.00 km

Informacje dodatkowe:

mata podłogowa do bagażnika samochodu może być zwinięta w rulon dł. około 1200 mm. boczki szt 2 nie można zginać (mogą się odkształcić) wym. 1200x500x400mm jest to wypraska na nadkola.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Komorniki, 62-052, Polska

Termin elastyczny