(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-11-24 10:20

Wynajem busa 12 os. z kierowcą 2 dni, ~850 km

(Nr 1444292)
Wynajem busa 12 os. z kierowcą 2 dni, ~850 km

Dystans: 376.10 km

Informacje dodatkowe:

Szukam busa z kierowcą, który zabierze 12 os., potrzebuję pojazdu z większą ilością miejsca na nogi, aby podróż była bardziej komfortowa. Trasa na około 850-900 km. 1 dzień (30.11): Kozienice-Kiszkowo-Pobiedziska 2 dzień(1.12): Pobiedziska-Gniezno-Biskupin-Kozienice Zapewnione wyżywienie i nocleg w hotelu dla kierowcy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena transportu ludzi

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości pasażerów oraz wagi i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie ilości walizek i plecaków oraz innych transportowanych przedmiotów – należy podać informację o szczegółowej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie znasz szczegółowych wartości, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest podać dokładne adresy – w momencie, gdy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł odpowiednio zaplanować drogę podróży.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 PLN. Za transport pasażerki razem z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 zł. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kozienice, 26-900

30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kiszkowo, 62-280

30 lis 2016