(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 19:35

wyposazenie baru

(Nr 2119371)
wyposazenie baru

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

600.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 800.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada zdemontować i popakować osobno. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Cassino, Frosinone, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Turyn, Włochy

Termin elastyczny