(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 19:35

wyposazenie baru

(Nr 2119371)
wyposazenie baru

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

600.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 800.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W przypadku, gdy planujesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi oraz działania urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Cassino, 03043, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Turyn, Włochy

Termin elastyczny