(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-19 18:02

Wyprowadzka jednej osoby z domu

(Nr 2165154)
Wyprowadzka jednej osoby z domu

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 117.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Roscrea, E53 YX67, Irlandia

Od 25 lis 2017 do 26 lis 2017

Adres i termin dostawy

Dungarvan, X35 Y326, Irlandia

Od 26 lis 2017 do 27 lis 2017