(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wyprowadzka z 1 pokojowego mieszkania, wszystko zmieści się w samochodzie osobowym (Nr 4547545)

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pensjonat/hotel

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1023.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye, Nyiregyhaza

Od 17 cze 2019 do 28 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mierzyn

Od 17 cze 2019 do 14 lip 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.