(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 16:37

wyspa kuchenna 180 x 100

(Nr 1484062)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

130

Dystans: 425.40 km

Informacje dodatkowe:

zależy mi na transporcie miedzy przeszłą środa 7.12 i czwartkiem 8.12 odbiór możliwy do 13 lub w piątek 9.12 cały dzień

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Świecie

Od 7 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Namysłów, 46-100, staszica , 5

Termin elastyczny