(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-28 15:07

Wywrotka

(Nr 1877495)
Wywrotka

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg:

14000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 528.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której układa się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna jak także produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia konteneragłównie przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotkasłuży do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkichmożna rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunkiładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

66-627 Tarnawa Krośnieńska, Bobrowice, Polska

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny