(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-28 15:07

Wywrotka

(Nr 1877495)
Wywrotka

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg:

14000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 528.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, daty transportu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

66-627 Tarnawa Krośnieńska, Bobrowice, Polska

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny