wzóek czterokołowy (Nr 8036221)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
wzóek czterokołowy
205 x 125 x 120 cm
105 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
105 kg
Dystans
1271 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Brusy

Od 18 paź 2021 do 20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Sankt Gallen, Bad Ragaz

Od 24 paź 2021 do 28 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to pestka. Jeżeli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć problem ze znalezieniem właściwej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną gamą pojazdów, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby otrzymać zlecenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada stosowny samochód, żeby taki transport ziścić. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą mieć specjalne certyfikaty, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Znaczące jest także określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko jest niższa niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 zł mniej niż przeważnie taki transport wynosi.