(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 19:30

x5

(Nr 2332848)
x5

Marka i model:

BMW x5

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1374.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-02-2018, 17:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, Zarbroers Spedition is a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and all risks CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact Zarbroers Spedition! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

Od 1 lut 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny