(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 12:31

xara picasso

(Nr 2338524)

Marka i model:

Citroen Xara Picasso

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2709.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 633953
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-13 do 2018-03-09

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Cena wynika z odległości i miejsca w którym stoi. W razie pytań proszę o kontakt.

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Clonakilty, Irlandia

9 mar 2018

Adres i termin dostawy

Lubartów, 21-100, Polska

16 mar 2018