(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-07-26 19:09

yamaha Banshee 350

(Nr 1923953)
yamaha Banshee 350

Marka i model:

Yamaha Banshee 350

Długość [m]:

1,855

Szerokość [m]:

1,100

Wysokość [m]:

1,080

Waga w kg (łączna):

175.00

Dystans: 557.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

320 €

ID firmy: 418782
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 320 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to drogie maszyny i dlatego należy je bardzo uważnie przewozić. Istotnym czynnikiem jest staranne osłonięcie quada przed zniszczeniem w trakcie przewozu.

    Quady często przewozi się na przyczepce, ale zdarza się także samochodem dostawczym lub większym samochodem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, dlatego że w czasie przewozu można uszkodzić zarówno quada jak także samochód osobowy).

    W przypadku, gdy przewozimy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba pamiętać, żeby nie były zakończone otwartym zaczepem, albowiem w trakcie transportu zdarzają się różnorakie drgania i taki pas może po prostu się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa, jednak w czasie przewozu, należy zwrócić wyjątkową uwagę, aby pasy nie ocierały się o żadne ostre części, gdyż mogą się zniszczyć i pęknąć.

    W momencie, kiedy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, także trzeba go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w czasie przewozu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego samochodu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, gdyż w czasie przewozu paliwo lub inne substancje mogą się wylać oraz zniszczyć auto od wewnątrz. Takie okoliczności również zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

    Gdy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, dobrze jest utwierdzić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

    Koszt przewozu quada najczęściej uzależniony jest od trasy jaką ma do pokonania samochód. Gdy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Méntrida, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vilamarín, Hiszpania

Termin elastyczny