(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-22 17:11

Yamaha grizzly

(Nr 2997728)
Yamaha grizzly

Marka i model:

Yamaha grizzly

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

1.24

Waga w kg (łączna):

272.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2149.00 km

Transport quada

    Quady często są to kosztowne pojazdy i z tego powodu należy je bardzo uważnie przewozić. Istotnym parametrem jest staranne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

    Quady często przewozi się przyczepą, ale zdarza się także busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, gdyż w trakcie transportu można zniszczyć zarówno quada jak i samochód osobowy).

    Kiedy transportujemy quada na przyczepce, należy unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy pamiętać, aby nie były zakończone otwartym zaczepem, dlatego że w czasie transportu występują różnego rodzaju wstrząsy i taka taśma może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z odpornego surowca, jednak podczas przewozu, należy zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne kanciaste elementy, dlatego, że mogą się zużyć i pęknąć.

    W momencie, kiedy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, również trzeba pojazd unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie transportu. Przy transporcie quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, ponieważ w momencie przewozu benzyna lub inne substancje mogą się powylewać i pobrudzić auto od wewnątrz. Takie warunki też obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

    W momencie, kiedy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, należy przekonać się czy posiada należyty sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt transportu quada najczęściej zależny jest od odległości jaką ma do pokonania samochód. Aby poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kasina Wielka, Polska

Termin elastyczny