(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-03 00:46

Yamaha jogg

(Nr 2004317)
Yamaha jogg

Marka i model:

Yamaha jogg

Waga w kg (łączna):

90.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 309.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 274942
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 01:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednak jedynie na pozór. Poprawnie umocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na naczepie, potrzebne są 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, bowiem dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny