(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-31 14:04

Yamaha majesty s 125

(Nr 1999670)
Yamaha majesty s 125

Marka i model:

Yamaha Majesty S

Waga w kg:

148.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 22:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogie ładunki, które wydają się stosunkowo trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie pozornie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie dwie, ponieważ dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny